ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ РІВНЕНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

З метою професійної орієнтації випускників закладів середньої освіти 26вересня 2019 року представників Рівненського державного гуманітарного університету було запрошено для участі у Ярмарку професій, організованої Славутською місьрайонною філією Хмельницького обласного центру зайнятості.

У ході проведення заходу учнівська молодь м.Славути та Славутського району Хмельницької області мала нагоду ознайомитись із великою кількістю пропозицій щодо подальшого навчання.

У складі профорієнтаційної групи були представники різних факультетів РДГУ, зокрема:

  • психолого-природничий факультет – доц.Демчук О.;
  • факультет української філології – доц.Мушировська Н.;
  • педагогічний факультет – викл.Тупальська Г.О.;
  • факультет ДКМ – доц.Либак І. та доц. Крет Р.;
  •  історико-соціологічний факультет – студент-магістрант Райков В.

Учасники профорієнтаційної групи РДГУ активно спілкувались із майбутніми абітурієнтами: усні бесіди та допоміжні роздаткові матеріали викликали зацікавлення в учнів. Варто зазначити, що кожен представник університету зосереджував свою увагу не лише на спеціальностях, які можна опанувати на власне їхніх факультетах, а й інформував щодо можливостей навчання на інших.

Окрім випускників шкіл, подальшим здобуттям другої вищої освіти за іншими спеціальностями цікавились ще й викладачі представлених навчальних закладів.

Заходи подібного типу варто проводити якомога частіше, тому що вони позитивно впливають на учнівську молодь, оскільки дають змогу зорієнтуватись у подальшій діяльності.

Викл.Тупальська Г.О.

Leave Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *