21 жовтня 2021 року кафедрою теорії і методик початкової освіти на базі Лабораторії початкової освіти проведено Всеукраїнський вебінар-практикум «Читання предмет і засіб навчання в початковій школі».

         До студентів педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету завітали студенти з Волинського національного університету імені Лесі Українки. Студентки з Луцька Банзерук Діна і Носаль Валентина організували роботу онлайн-квесту «Леся Українка: факти і твори».         Про програми «Швидке читання та розвиток пам’яті SmartReader» та «Ментальна арифметика Indigo» розповіла Юлія Семенюк, СЕО міжнародного проєкту зі швидкочитання та розвитку пам’яті SmartReader, переможниця грантової програми від Українського фонду стартапів, переможниця конкурсу стартапів від Управління економіки міста з проєктом Школи математики в м. Рівне, переможниця всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць Visa She’s Next, керівник одноіменного Освітнього простору в м. Рівне. Юлія Семенюк власним прикладом підтвердила можливість організації бізнес-проєктів у освіті та закликала здобувачів освіти бути творчими та наполегливими на шляху до своєї мрії.

         Практикум з розвитку критичного мислення провела зі здобувачами освіти Тетяна Альфонасівна Пучко, консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради. Під час змістовного і цікавого тренінгу учасники вебінару переконалися, що уміння запитувати можна розглядати як мистецтво пошуку істини, як підгрунтя для здатності людини до інновацій, розв’язання проблем і просування вперед у кар’єрі та житті взагалі.

         У межах роботи семінару-практикуму стейкхолдерами окреслено перспективи працевлаштування випускників бакалаврату та магістратури в закладах загальної середньої освіти та приватних закладах освіти.